Pravidla 

Z důvodů inteligence některých lidí je bohužel nutné, aby zde byla zavedena alespoň nějaká pravidla.
 
 
  1. Fórum se týká kapely Sifon. Né osobních rozepří.
  2. Všechny vulgární a urážlivé příspěvky budou smazány.

Sifon rock

Re: Re: ...

Můžu jedn odhalit to že na to pořád tlačím a mělo by se povést protlačit Šedivej den, Lohengreen, Jaro v nás a Doufám že Faraona.

Re: Re: Re: ...

Tak co jsem tak zaslechl od kapely, Šedivej den sem si myslel že bude už hned ze začátku, ael i kdyby byl za půl roku, tak to bude fajn :)

Re: Re: Re: Re: ...

Šedivej den, Lohengreen a Faraon sou dobrý nápady. Mě se ještě hodně líbí Párty a Bláznivej svět.

Moc vás obdivujem a držíme palce

Jasně, když odejde 1 z kapely, jde to nahradit, ale za 3 lidi z kapely a v tak krátkém čase se vše naučit... Jste dobří, držíme palečky, ať to všechno vyjde. :-) Ať žije Sifon.

Re: Moc vás obdivujem a držíme palce

Moc děkujeme za podporu již za týden to rozjedeme.

Názor

Ahoj zdravím kapelu a držím vám palce !Ten nový zpěvák z těch Pařezů si myslím,že to zvládne.Samozřejně to možná nebude hned jedničku.Ale všem těm novým členům patří můj obdiv.Protože se tak v poměrně krátké době naučit repertuár, není vůbec snadné.Jinak další věc je ta ,že když vypadnou z kapely hned tři členové najednou.Tak je to pěkně tvrdej oříšek.Ale jádro Sifonu je tvrdé a odolné a chlapi to ustojí!

Re: Názor

Děkujeme za názor na koncertování se už moc těšíme a doufáme že se objevý co nejméně chyb a rozjedeme společně parádní večírek.

kapela

Ahoj ,,tak nevim ,,Doutnajici parezy?, nebyla lepsi volba?,,jinak z te nove sestavy ,tedy fotek ,,nejde nic ,, ty predesle byly mnohem vic nabite ,, Michal Guman ,rozhod se sam ,ale byl prislibem ,neceho ,,slo to z nej ,,

Re: kapela

o správnosti volby se již brzo přesvědčíme.

Re: kapela

Myslím že z fotek nepoznáš jak to bude kapele šlapat. Pro mě je Petr z D.P. zárukou daleko větší kvality než byl Michal z Wegetu. A to že měl příjemnej rockovej hlas, to ještě není všechno... Já osobně, tuhle snad už poslední změnu vítám ;)

Re: Re: kapela

Noo,, kdyz jsem si poslech ,DP, tak nevim ,je to otazka vkusu ,,a hlas ,,je sakra dulezitej , ale jak rikam ,otazka vkusu nic vic,,

Svátek

Vše nejlepší Vašíkovi k jeho jmeninám, hlavně pevné zdravíčko, hodně štěstí, pohody, spokojenosti, lásky a tvůrčích úspěchů. Ať se vše daří. :-)

Sifon jede dál

Fajn, ti mladí přitáhnou další mladé Sifoňáky. Zdravím Jirku, Vašíka a celou kapelu, fandíme vám. :-)

Re: Sifon jede dál

Děkujeme za Vaší podporu. :)

Sifon jede dál

Jen tak dál už se moc těšíme do Seče na pořádnou pařbu :-)

Svátek

Vašíkovi přejeme k jeho jmeninám vše nejlepší, hlavně pevné zdravíčko, hodně štěstí, pohody, spokojenosti, lásky a tvůrčích úspěchů. :-)

..

Super video k oznámení nový sestavy!!! PAráda...jen tak dál ;)

Re: ..

Děkujeme:-)

sestava

no jsem zvědavý kdo tam bude, ale z určitých zdrojů by se tam měl možná objevit znovu Vaněk, ale kdo ví?

Re: sestava

Odhalení nastane již brzy.

Re: sestava

Jestli Vaněk, tak by to bylo předpokládám asi dočasné (stejně jako Dan Dobiáš v Kečupu). Abba revival má rauty, soukromé akce, občas nějaké zahraničí a své členy asi uživí.

Re: Sestava

Sestava bude již brzy zveřejněna.

Blahopřejeme a těšíme se na vás.

Tak fajn, zas se budeme těšit. Hodně síly a úspěchů, ať se vám daří. Na viděnou se skalními příznivci Sifonu, už se nám stýskalo. :-)

Konečně

Tak to je dobře že se to pohnulo. Už mám absťák.

Přidat nový příspěvek