Pravidla 

Z důvodů inteligence některých lidí je bohužel nutné, aby zde byla zavedena alespoň nějaká pravidla.
 
 
  1. Fórum se týká kapely Sifon. Né osobních rozepří.
  2. Všechny vulgární a urážlivé příspěvky budou smazány.

Sifon rock

Re: Pardubice

Jestli můžu za kapelu, tak zatím nevím o žádné dohledné akci ve východních Čechách.

Jiné místo koncertu?

18. 4. 2015 jste asi v Mrákově a ne v Berouně, co? Opravte si to, prosím.

Re: Jiné místo koncertu?

Vždy je lepší sledovat naše oficiální stránky www.sifonrock.cz , tam to většinou je v pořádku , i když někdy se prostě stane , že dojde ke změně.

pochvala

Ahoj zdravím vás a nedá mi to a musím pochválit i pána obsluhujícího klávesové nástroje.A to jak za hraní na klávesy,tak za slušnej zpěv.Je super když v kapele zpívají všichni členové.Jinak vidím nějaké termíny na Klatovsku takže mám velkou chut na vás vyrazit.

Re: pochvala

Moc děkuji za krásná slova, hezky se to čte a určitě vyraž. Rádi tě poznáme, teda když se přihlásíš.
Ještě jednou díky

Díky

Ahoj, zdravím kapelu a chtěl bych poděkovat za podepsanou PFku v Horní Bříze. Myslel jsem, že stihnu poděkovat osobně o přestávce, ale nějak jsem to nestih :-D. Takže děkuju. Jinak jste velmi mile překvapili, jak jste se za tak krátkou dobu zvládli naučit a sehrát tolik těžkých písniček. Sice tam sem tam nějaká ta muška ještě prolítla, ale to se vsákne. Všechno potřebuje čas a trpělivost i dobrá muzika. Hraje vám to dkvěle, tak ať vám to vydrží ještě hodně dlouho. Bítu zdar

Radnice

Zpětně k Radnicím, díky za bezkonkurenční večírek! Narvaná sokolovna jak už dlouho nebyla, perfektní atmosféra, na parketu nebylo k hnutí...tak to má bejt. Ať to frčí i v roce 2015! :)

Re: Radnice

Děkujeme :) a těšíme se na další jízdu.

smůla

Zdravím vás v novém roce 2015.Jsem před chvílí koukal na facebook Kečupu a mají podobnou smůlu jaky jste měly vy.Odešel jim druhý zpěvák a kytarysta a zrovna mají výročí takže také nucené volno.Vy jste to však měly ještě horší a zvládly jste to.

Re: smůla

Ano asi to byl rok s nějakou divnou aurou, ale samozřejmě přejeme našim kolegům z Kečupu hodně zdaru a šťastnou ruku při výběru nového kytaristy.

Když už se tu řeší, jak moc je Láďa hodnej...Byl by ještě hodnější, kdyby sem dal/mi poslal všechno, co našel v tom čarovném archivu.

Re:

Celý archiv se zveřejňovat nebude ani bez vědomí kapely nikomu předávat :)

Re: Re:

OK, v pořádku. Co za předpokladu, že bych si sehnal povolení od někoho (nebo všech) členů kapely, případně i bývalých členů, kteří se na záznamech z archivu vyskytují?

Re: Re: Re:

Nevím jaké s tím má kapela plány.

Přání

Před chvilkou jsem viděl nové video z Radnic.A Petr Kostka zpíval ten Soudnej den suprově a opět jste měly plnej barák.Přeji vám krásné Vánoční svátky a bohatého Ježíška a mějte se fanfárově.

Re: Přání

Díky za přání i zhodnocení. Popravdě, včera jsem vůbec nevěděl jestli budu něco zpívat, od neděle bojuju s brutální chřipkou a na nohou mě drží jen silný klepíky... Jinak i Tobě a všem skvělým fandům Sifonu šťastné a veselé a vše nejlepší do nového roku.

Re: Re: Přání

...teda už předevčírem... a Láďa dostane pojeb...;-)

Re: Re: Re: Přání

Nene nedostane Láďa je hodnej :D

příkosice

ahoj tak včera v Příkosicích byl vidět velký posun dopředu proti prvnímu vystoupení v Seči. Za mě velká pochvala Tondovi
za Andělskou. Díky za dobrou zábavu.

Re: příkosice

Díky to potěší.

Sifon v Chrástu

Ahoj, řekla bych začátek trošku nejistý, ale pak se to rozjelo a bylo to fajn. Všichni jsme zpívali známé písničky Sifonu spolu s kapelou, bezva zábava. Díky a jen tak dál. Obdiv, jak jste to zvládli. Držíme palečky. :-)

Reakce

I to je třeba,tak někdy příště.

Reakce

I to je třeba,tak někdy příště.

Akce

Ahoj nějaká fotka nebo video ze sobotního bigbítu by nebyla.Nebo nějakej report,jak se to vydařilo.

Re: Akce

...Ládík se nám tam trochu rozšoup s holkama, byli pořád u frťanů, tak asi moc foto nebude... možná z výčepu... :-D

Přidat nový příspěvek