Pravidla 

Z důvodů inteligence některých lidí je bohužel nutné, aby zde byla zavedena alespoň nějaká pravidla.
 
 
  1. Fórum se týká kapely Sifon. Né osobních rozepří.
  2. Všechny vulgární a urážlivé příspěvky budou smazány.

Sifon rock

kapela

Ahoj ,,tak nevim ,,Doutnajici parezy?, nebyla lepsi volba?,,jinak z te nove sestavy ,tedy fotek ,,nejde nic ,, ty predesle byly mnohem vic nabite ,, Michal Guman ,rozhod se sam ,ale byl prislibem ,neceho ,,slo to z nej ,,

Re: kapela

o správnosti volby se již brzo přesvědčíme.

Re: kapela

Myslím že z fotek nepoznáš jak to bude kapele šlapat. Pro mě je Petr z D.P. zárukou daleko větší kvality než byl Michal z Wegetu. A to že měl příjemnej rockovej hlas, to ještě není všechno... Já osobně, tuhle snad už poslední změnu vítám ;)

Re: Re: kapela

Noo,, kdyz jsem si poslech ,DP, tak nevim ,je to otazka vkusu ,,a hlas ,,je sakra dulezitej , ale jak rikam ,otazka vkusu nic vic,,

Svátek

Vše nejlepší Vašíkovi k jeho jmeninám, hlavně pevné zdravíčko, hodně štěstí, pohody, spokojenosti, lásky a tvůrčích úspěchů. Ať se vše daří. :-)

Sifon jede dál

Fajn, ti mladí přitáhnou další mladé Sifoňáky. Zdravím Jirku, Vašíka a celou kapelu, fandíme vám. :-)

Re: Sifon jede dál

Děkujeme za Vaší podporu. :)

Sifon jede dál

Jen tak dál už se moc těšíme do Seče na pořádnou pařbu :-)

Svátek

Vašíkovi přejeme k jeho jmeninám vše nejlepší, hlavně pevné zdravíčko, hodně štěstí, pohody, spokojenosti, lásky a tvůrčích úspěchů. :-)

..

Super video k oznámení nový sestavy!!! PAráda...jen tak dál ;)

Re: ..

Děkujeme:-)

sestava

no jsem zvědavý kdo tam bude, ale z určitých zdrojů by se tam měl možná objevit znovu Vaněk, ale kdo ví?

Re: sestava

Odhalení nastane již brzy.

Re: sestava

Jestli Vaněk, tak by to bylo předpokládám asi dočasné (stejně jako Dan Dobiáš v Kečupu). Abba revival má rauty, soukromé akce, občas nějaké zahraničí a své členy asi uživí.

Re: Sestava

Sestava bude již brzy zveřejněna.

Blahopřejeme a těšíme se na vás.

Tak fajn, zas se budeme těšit. Hodně síly a úspěchů, ať se vám daří. Na viděnou se skalními příznivci Sifonu, už se nám stýskalo. :-)

Konečně

Tak to je dobře že se to pohnulo. Už mám absťák.

11.10. koncert Seč u Blovic

moc zdravim . takže domluvený koncerty platí?

Re: 11.10. koncert Seč u Blovic

Ty které se zde objeví ano. jak budu dostávat info budu je sem doplňovat.

SIFON COMEBACK

Tak páč se stalo co se stalo,život jde dál,takové věci se v životě stávají,ale všechno špatné k něčemu dobré.Sifon je moje srdcovka a nejen moje,25 let je už kus života s nimi.Držíme pěsti při výběru nové sestavy a dobrý bigbítový start.

Naděje

Doufám, že se dáte do kupy co nejdřív, protože já 23.12 nemám co dělat! :) .. A bez Vás by to ani nebyly Vánoce v Radnicích :) ..

Re: Naděje

Vánoční Radnice by se měli objevit v rozpisu.

Re: Re: Naděje

Radnice by se mělY objevit...... shoda podmětu s přísudkem ..... pátá třída

Držte se chlapi!!

Moc se na Vás těšíme na podiu.Fanoušci si zvyknou na změnu a zase Sifon bude plnit sály.Jsem už zvědavý na tu nahrávku ze studia.Zdravím.

Přidat nový příspěvek